Jest ci zimno ? Wybierz mądrzę Sweterek czy Facet…

Podobno czasami lepiej wybrać Sweterek 😀

Czasami w naszym życiu są takie dni, kiedy mamy ochotę jedynie na założenie szerokiego swetra, związanie włosów w wysokiego koka i wypicie kubka gorącej herbaty. Jeśli mamy pod ręką dobrą książkę – tym lepiej.

Nie wydaje Ci się to dziwne, że szerokie swetry na przestrzeni ostatnich lat stały się synonimem zaniedbania, a może nawet… Niechlujstwa? Przecież swetry mogą być zarówno słodkie, jak i bardzo eleganckie!

 

Jak nosić sweter?

Sweterek

Wszystko zależne jest od jego długości, koloru oraz kroju.
Jeśli masz do czynienia z długim, plecionym swetrem, możesz potraktować go jak sukienkę. Jeśli natomiast nie czujesz się dobrze z odkrytymi nogami, śmiało załóż do niego leginsy. W tym momencie decyzja należy do Ciebie – bowiem długi sweter będzie wyglądał dobrze zarówno zestawiony ze szpilkami, jak i z trampkami. Wszystko jest zależne od okazji! Wysokie platrofmy i kuferkowa torebka? Jak najbardziej. Trampki i pastelowy plecak? Również tak!

 

Co z krótkimi sweterkami?

Sweterek

O krótkich swetrach ciężko mówić w kategorii eleganckich. Są zdecydowanie bardziej sportowe, zaś doskonale wyglądają zestawione z dżinsami z wysokim stanem. To ten moment, kiedy śmiało możesz upiąć luźnego koczka, założyć materiałową torebkę, okulary przeciwsłoneczne i ruszyć na miasto! Czasami wygoda liczy się ponad wszystko.

 

Trudna kolorystyka

Sweterek

Jeśli jesteś blondynką, powinnaś postawić na swetry w wyraźnych barwach, np. czarne, czerwone, granatowe. Blond włosy z pastelowo-różowym sweterkiem zbyt mocno by się zlały. Jeśli natomiast jesteś brunetką, śmiało idź w stronę beżu, różu i mięty. Dla ognistowłosych dziewczyn doskonałym wyborem będą wszelkiego rodzaju brązy, granaty i biele.

Najważniejsze jednak jest to, żebyś to Ty czuła się dobrze w zestawie, który skomponujesz!

 

 

Każda z nas powinna mieć w swojej szafie co najmniej kilka sweterków.

Jeśli chodzi o swetry o kroju sukienek, polecam spróbować tego modelu

Tunika sweterkowa wyciete plecy KOLORY

zaś jeśli mowa o krótkich sweterkach, uważam, że ten sprawdzi się doskonale

Sweter VICTORIA kolory

Jeśli w Waszej szafie brakuje tego typu ubrań, przemyślcie ich zakup! Nawet letnie wieczory potrafią być chłodne.